По Україні

Способи оплати:
- 100% оплата онлайн на сайті через платіжну систему Portmone на розрахунковий рахунок. До сплати приймаються картки Visa і Mastercard.

- Післяплата з передоплатою 200 грн. на розрахунковий рахунок (сума передплати віднімається від суми післяплата, якщо Ви не забрали своє замовлення, сума передоплати покриває витрати на доставку). Нова Пошта бере за свої послуги - 20 грн. + 2% від суми переказу (комісія за переказ коштів згідно тарифів, що діють у відповідній службі доставки). Комісію за переказ коштів утримує фінансова компанія, що забезпечує грошові перекази у відповідній службі доставки. TO-BI не отримуює і не повертає комісію за переказ коштів.

 
Доставка:
- Кур’єрська доставка Нова Пошта до ваших дверей.
- У відділенні Нова Пошта.
- Поштомати Нова Пошта.
За доставку на території України, оплачує покупець при отриманні на пошті.
 
Увага!
У нас працює фукція "автоповернення" від Нова Пошта, Ви можете забрати своє замовлення напротязі 5 днів, на 6-й день товар їде до нас. Це стосує всіх замовлень, сплачених та післяплата.
 
Якщо у Вас є питання з приводу фасону, кольору або розміру, зв'яжіться з нами через будь-який зручний канал зв'язку з розділу.

Обробка замовлень:
Ваше замовлення буде відправлено на наступний день після оформлення замовлення в робочу годину з 11:00 – 13:00, понеділок – п'ятниця. Наш термін поставки товару починається з моменту прийняття замовлення і може включати до 3-х робочих днів, коли Ваші замовлення будуть оброблені і відправлені з нашого складу.

Відстеження замовлення:
Після відправлення замовлення Ви отримаєте SMS на viber/telegram/whatsapp з номером накладної, за якою Ви зможете відстежити посилку у мобільному додатку Нова Пошта чи на сайті Нової Пошти.

Важливо!
Ми не несемо відповідальності за посилку, якщо її цілісність не була перевірена на відділенні пошти при отриманні! Будь ласка, перевіряйте свої замовлення на місці.
 

За кордон

Способи оплати:

- 100% оплата онлайн на сайті через платіжну систему Portmone на розрахунковий рахунок. До сплати приймаються картки Visa і Mastercard.

 
Доставка:
- Укрпошта за індиксом.
Ми доставляємо замовлення по всьому світу. Відправка замовлень здійснюється за допомогою логістичної служби Укрпошта за єдиним фіксованим тарифом — 5 USD, 10 USD, 15 USD, 20 USD. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо відповідальності за митні затримки.
 

Митні податки:

*Мита та податки визначаються кожною країною і можуть відрізнятися. Клієнт сплачує всі мита, ПДВ тощо. У багатьох країнах мита стягуються, якщо вартість посилки перевищує 100 USD.

- Зона ЄС: митні пошти на замовлення на суму понад 150 EUR (≈179,23 USD) + 20 % ПДВ.

- Великобританія: митні збори на замовлення понад 135 GBP (≈182,9 USD) зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) + 20% ПДВ.

- США: мито на замовлення понад 800 USD зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування), без ПДВ.

- Австралія: митні збори на замовлення понад 1000 AUD (≈761.3USD), без ПДВ.

- Швейцарія: мито на всі замовлення незалежно від суми + 7,7% ПДВ.

- Канада: митні збори на замовлення понад 20 CAD (≈15.1 USD) зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) + 5% ПДВ.

- Мексика: митні збори на замовлення понад 300 доларів USD зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) + 19% ПДВ.

- Ізраїль: митні збори на замовлення понад 75 доларів USD зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) + 17% ПДВ.

- Туреччина: митні збори на замовлення понад 22 EUR + 18% ПДВ.

- Сакартвело: мито на замовлення понад 300 GEL (≈125USD) і вагою понад 30 кг + 18% ПДВ.

- Вірменія: митні збори на замовлення понад 200 EUR і вагою понад 31 кг + 20% ПДВ.

- ОАЕ: митні збори на замовлення понад 1000 AED (≈272.2USD) зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) + 5% ПДВ.

- Сінгапур: митні збори на замовлення понад 400 SGD (≈287.6USD) зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) + 12% ПДВ.

- Тайвань: митні збори на замовлення понад 3000 TWD (≈98.4USD) зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) + 5% ПДВ.

- Японія: митні збори на замовлення понад 10 000 JPY (≈89.9USD) зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) + 8% ПДВ.

Якщо у Вас є питання з приводу фасону, кольору або розміру, зв'яжіться з нами через будь-який зручний канал зв'язку з розділу.

 

Обробка замовлень:
Ваше замовлення буде відправлено на наступний день після оформлення замовлення в робочу годину з 11:00 – 13:00, понеділок – п'ятниця. Орієнтовний срок доставки 10-20 днів з моменту відправки замовлення.